SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / Hizmet SektörüGörüntülenme Sayısı 506

My Nakliyat

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

İzmirin Birçok Simgesi vardır. Bugün Simge Olmayı Başarmıs İzmir Evden Eve Nakliyat Firmasından Bahsedeceğiz. MY Nakliyat, Turkiyenin Birçok Bölgesinde İş Ortağı Bulunan Firma Profesyonellik Konusunda Tartışılmaz Bir Kaliteye Sahip Olmayı Başarmıs Firma MY Nakliyat'ın Başarı Öykusu Oldukcada İlginç Her Yıl Kendi Kendini Bu kadar Yenileyen Bir Firma  Daha Nice Başarılara İmza Atmazki; MY Nakliyatın Tarihi ve Bugünkü Hakkında Bilinmeyenler.

2001 Yılında İzmir’de Mustafa YILDIZ tarafından Kuruldu. 2005 Yılında Araç Sayısı Sadece 3 2016 Yılında 18 Araç ve 4 Asansörle Hizmet Vermekte olup 2016 Yılında Ege Bölgesinin En İYİ Nakliye Firması Seçildiğini 2016 Yılında En Yüksek Vergi Veren ilk 100 Nakliye Firması Arasında olduğunu 2016 Yılında 5 Müşteri Temsilcisi 7 Ekspertsiz 25 Şöför 32 Taşıma Personeli ile Yoluna Devam ettiğini 2016 Yılında My Nakliyatın Burs Verdiği Öğrenci Sayısının 68’e yükseldiğini 2016 Yılında 1 Yıl içerisinde 987 Evdeneve Hizmeti Verdiğini 2016 Yılında 1 Yıl İçerisinde Kısa ve Uzun Mesafe olarak 5891 Nakliye Hizmeti Verdiğinden 2016 Yılında Memnuniyet Seviye %98.7 olduğunu 2017 Yılında İlk Burslu Öğrencisinin MY Nakliyat ta Yönetici olarak Başladığını 2017 Yılında Türkiye Profesyonel Nakliye Firması Olarak Secildiğini  2018 Yılında Engelliler Derneği ve Mehmetçik Vakfı ile Birlikte Birçok Sosyal Projeler Yapması 2018 Yılında Burs Verdiği Öğrenci Sayısı 93 Olması 

Hal Böyle Olunca Firma İzmir İstanbul Muğla Basta Olmak Üzere Herkesin Tercihi Oldu, Bunun En Büyük Sebebi ise Kaliteli İşçilik Profesyonel Hizmet Vermektendir. MY Nakliyat 2001’den beri İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Evden eve Taşımacılık, Şehirler arası Nakliyat, Şehir içi Nakliyat, Parça Yük Taşımacılığı Özel Eşya (Antika ve Piyano ) Taşımacılığı Hizmeti Veriyor. Firma için Detaylı Bilgi www.mynakliyat.com.tr veya 7/24 Hizmet Veren Müşteri Temsilciği 0850 203 12 52 nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.

Firma Hizmet Tecrübesi

 MY Nakliyat 2001’den beri İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Evden eve Taşımacılık, Şehirler arası Nakliyat, Şehir içi Nakliyat, Parça Yük Taşımacılığı Özel Eşya (Antika ve Piyano ) Taşımacılığı Hizmeti Veriyor. Firma için Detaylı Bilgi www.mynakliyat.com.tr veya 7/24 Hizmet Veren Müşteri Temsilciği 0850 203 12 52 nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.

Firma Referanslar

Bambi
izmir Emniyet Müdürlüğü
Kara Kuvvetleri Komutanlığı
iCRA Mahkemeleri
İzmir Valiliği
Mugla Valiliği
istanbul BüyükSehir Belediyesi

Firma - [ My Nakliyat ]

My Nakliyat , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan My Nakliyat , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü dir. ilçesinde Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü arandığında My Nakliyat , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. My Nakliyat telefon numarası: 05534162595 den de ulaşabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


My Nakliyat hakkında ki iletişim bilgilerine, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü hakkında ki bilgilere ve varsa My Nakliyat fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. My Nakliyat konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan My Nakliyat için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi My Nakliyat için yol tarifi de alabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü arayanlar için Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü nasıl giderim, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü nerede, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak My Nakliyat firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


My Nakliyat mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? My Nakliyat iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. My Nakliyat sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için My Nakliyat sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları My Nakliyat sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


My Nakliyat sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü hakkında bilgi almak için My Nakliyat telefon numarası üzerinden yada My Nakliyat adresinden Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap