SEKTÖRLER

Teknik Servisler / Teknik Servis



Görüntülenme Sayısı 170

N’Dustrio Dolap Servisi 0.532.628.38.41

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Kar-Ser Teknik N’dustrio Yetkili Teknik Servisi Şirketimiz N’dustrio Dolap Modellerinin Tümü’nü Tamir- Bakım- Onarım- Orijinal Yedek Parça Yetkili Servislik Hizmetlerinze Yetkili Ndustrio Dolap Tamir Servisi Yapmaktayız.

N’dustriu 0+ 4 Soğutucu Dolaplar, Ndustrio -18 Dondurucu Dolaplar, Tezgah Tipi Soğutucu Kapılı Dolaplar. Fast-Food Çekmeceli Soğutucu Dolaplar, Bar Altı Şişe Soğucu Dolaplar. Buz Makineleri. Soğuk Hava Depoları.

Dahil Ndustrio Soğutucu ve Dondurucu Endüstriyel Dolap- Buz Makineleri ve Dondurucu dolap yetkili servis İşlerini Garantili veya Garantisiz Dolaplarınıza hizmet vermekteyiz.

N’dustrio Markalı tüm modellere ait her hangi bir soğutucu Dolabınız makinenizin Arızalanması- Eksik Parça İhtiyaçlarınız, Arızalanması Bozulması, veya Çalışmaması gibi durumlarda Ndustriı Dolap Servisi ne ihtiyacınız olması durumunda 0532.628.38.41 Nolu Ndustrio yetkili servisi mizi arayabilir Servis ilgili kişisi ile iletişime geçip Dolap Tamiri için Talepte bulunabilirsiniz.

Servisimiz İstanbul Anadolu Yakası ve Gezbe – Şekerpınar- Darıca- Çayırova Bölgeleri Servis Bölgelerimizdir Bu Bölgeler Dışında Teklik Servis Hizmetimiz Bulunmamaktır. 0532 628 38 41

 

Firma Hizmet Tecrübesi

• ENDÜSTRİYEL SOĞUTUCU DOLAP TAMİRİ .

Sanayi Tipi Endüstriyel Soğurucu Grup ürünlerde başta Endüstriyel Dolaplar Olmak Üzere Tezgah Altı Endüstriyel Dolap, Paslanmaz Dik Dolap, Teşhir dolap, Buz Makineleri, Derin Dondurucular, Defreez, Soğuk Oda Üniteleri, Pizza Hazırlık Üniteleri, Salata Bar’lar, Endüstriyel şişe soğutucu dolaplar, Dondurma Makineleri, Dondurma Dolapları, Su Sebilleri, Slush Makineleri, Limonata Şerbet Makineleri, Dahil Tüm Endüstriyel dolap Marka ve çeşitlerine Endüstriyel Dolap Tamir Servisi ve yedek parça, Montaj Kurulum Hizmeti vermekteyiz. 0532.628.38.41

Firma Referanslar

N'dustrio Sanayi Dolap Tamiri
Sanayi Tipi Dolap N'dustrio Servisi
Endüstriyel Sanayi Soğutucu Dolap Servisi
Endüstriyel Sanayi Dolap Tamir
N'dustrio Yetkili Servisi

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap