SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / DanışmanlıkGörüntülenme Sayısı 766

Obay Eğitim Ve Danışmanlık

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Bir iş kurmak kolay ama ayakta kalmak neredeyse dünyanın en zor işi. Bunu hepimiz yaşıyoruz. Asıl sorun ise herkesin aynı işi herkes gibi yapıyor olması. Sizi diğerlerinden ayıran en önemli kriter, gelecekte nasıl bir şirkete sahip olmak istiyorsanız o yöne doğru bir yol haritasını bugünden çizmiş ve kurallarınızı belirlemiş olmanızdır.

Çalışanlar da , müşteriler de artık işine değer katan , fark yaratan şirketleri tercih ediyor. Gelecek vizyonunuzun neresindesiniz ?

Şirket strateji ve hedefleriniz hazır mı ? Değişen şartlara göre uyumlu mu ? Kendi cüssenize ve rakiplerinize göre ne kadar verimli ve başarılısınız? İşinizi ne kadar profesyonel yönetiyorsunuz ya da profesyonel yönetim tekniklerini kullanan yöneticilere sahip siniz? İşinizde hangi alanlarda (üretim, yurtiçi ve yurtdışı yönetim, pazarlama , kalite vb) bir değişim süreci başlatırsanız rakiplerinize göre kendinize has fark yaratabilirsiniz ,rekabet gücünüzü artırabilirsiniz? Şirketinizde , çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin beklentilerini biliyor musunuz ? Çalışanlarınıza ve paydaşlarınıza nasıl daha fazla değer değer katabilir, çalışanlarınızın motivasyonunu , aidiyet duygusunu ve verimliliğini artırabilir siniz? Mutlu çalışanlara ve mutlu müşterilere sahip olmak mümkün mü?

​Şirketinizin gelecekte varlığını sürüdürebilmesi tamamen müşterilerinizin sizinle çalışmayı tercih etmesine bağlı.

Siz de şirketiniz için bir değişim ve gelişim gerekliliği olduğuna inanıyor, nasıl ve nereden başlamanız gerektiğini düşünüyorsanız Yönetsel Yeteneklerinizi geliştirmek üzere sizi dinlemeye ve mevcut duruma ayna tutmaya hazırız.

Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerimiz

Kendi alanlarında 25 yıllık deneyime sahip Danışman Direktörlerimiz ve uygulama uzmanlarımızla birlikte ;

Şirketinizin yatay ve dikey olarak organizasyon yapısını , Departmanlarınızın yönetim süreçlerini , Departmanlar arası iş akışlarını , Çalışanlarınızın motivasyonunu, işe / işyerine aidiyetini ve verimliliğini 3. göz mevcut durum değerlendirmesi ile tanılıyoruz.​ Değişmesi ,geliştirilmesi ve iyileştirilmesi gereken faaliyetler hakkında değerlendirme raporlarının yanısıra çözüm ve aksiyon önerileri sunuyoruz. Optimum maliyetle üretim ve hizmet yeteneklerinizi güçlendiriyor, kurumsal eğitimlerimizle de istikrarlı ve sürdürebilir olmasını sağlıyoruz.

Farkımız , müşterilerimiz için her zaman kolay ulaşılabilir olmak, yapmak istediklerine odaklanarak ayna tutmak, uygulanabilir çözüm yöntemleri sunarak sadece sözleşmelere değil yaptığımız işe de imzamızı atmak.

Firma Hizmet Tecrübesi

25 yıllık deneyimlerimizi paylaşıyoruz

Firma Referanslar

Frimpeks
RZK Çelik
Çorlu Sanayi Odası
Konya InnoPark
Seneek Burger (İran)
Yataş
Sinbo
Dalgakıran Makine
Vestel Elektronik
VIP Turizm
YKM Mağazacılık

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap