Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Ödemiş Devlet Hastanesi Acil | İlk Yardım İstasyonu

Ödemiş Devlet Hastanesi Acil firması, İzmir / Ödemiş ilçesinde ki Anafartalar, 35767 adresindedir. İzmir 'da İlk Yardım İstasyonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902325445113
Ödemiş Devlet Hastanesi Acil - Ödemiş İzmir - İlk Yardım İstasyonu
Kategoriler
Ödemiş Devlet Hastanesi Acil

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
Ödemiş Devlet Hastanesi Acil
Telefon:
902325445113
Adres:
Anafartalar, 35767 Ödemiş, İzmir
İlçe / İL:
Ödemiş, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Ödemiş Devlet Hastanesi Acil

Ödemiş Devlet Hastanesi Acil , İlk Yardım İstasyonu olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Ödemiş ilçesinde olan Ödemiş Devlet Hastanesi Acilİlk Yardım İstasyonu arandığında Ödemiş Devlet Hastanesi Acil için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902325445113 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi odemisdh.saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Anafartalar, 35767 Ödemiş, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ödemiş Devlet Hastanesi Acil hakkında ki iletişim bilgilerine, İlk Yardım İstasyonu hakkında ki bilgilere ve varsa Ödemiş Devlet Hastanesi Acil fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ödemiş Devlet Hastanesi Acil konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ödemiş Devlet Hastanesi Acil mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ödemiş Devlet Hastanesi Acil iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ödemiş Devlet Hastanesi Acil sosyal medya hesapları varsa da bulunan İlk Yardım İstasyonu için Ödemiş Devlet Hastanesi Acil sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ödemiş Devlet Hastanesi Acil sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)