image
Reklam
Ümraniye Sanat Kursu

Gürtaş Tekstil

Hazır giyim sektöründe 30 yılı aşan tecrübesini okul tekstiliyle birleştirip müşterileriyle buluşturan GÜRTAŞ Tekstil, her geçen gün özgün tasarımlarıyla fark yaratmaya devam etmektedir. GÜRTAŞ Tekstil; okul tekstilindeki 13. yılında beklentileri karşılamanın ötesinde, mutlu müşteri portföyüyle mezuniyetlerin görünmeyen güler yüzüdür. Firmamız “ Sektörde Lider ” sloganını, verdiği hizmetle müşterilerine hissettirir. Özellikle okulların mezuniyet döneminde yaşadıkları yoğunlukları azaltmak adına “ Hazır Stokla ” çalışmayı prensip haline getirmiştir. Böylelikle müşterilerimizin taleplerini kısa sürede anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ulaştırıp, özel günlerini mutlulukla sonlandırmalarına yardımcı oluruz. Sezon dışında kendimize ait olan atölyede yoğun olarak tercih edilen mezuniyet cübbelerinin imalatını yaparken, mezuniyet törenlerinin yoğun olduğu dönemde diğer atölyelerimizde imalatlarımıza hızla devam ederiz. Bu çalışma standardımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için işimize olan saygımızdan gelmektedir. GÜRTAŞ Tekstil olarak günlük üretim kapasitemiz; sizlerin taleplerini karşılayabilecek büyüklüktedir. Kesim, dikim, son ütü ve paket bandımız siparişlerinizi istediğiniz tarihte sizlere ulaştırmak için hızlı ve disiplinli bir şekilde çalışır. Üretimimizde kullandığımız Kristal Saten veya Alpaka kumaştan yapılmış cübbelerimizde isteğinize bağlı olarak yapacağımız logolarınızı, nakış işlemeli şallarınızı gururla taşıyacağınıza teminat veriyoruz. Yıllarca verdiğiniz emeğin sonucunda giyeceğiniz “ Mezuniyet Cübbenizle ” havalandıracağınız “ Kepinizin ” kalitesi GÜRTAŞ Tekstil güvencesi altındadır. En büyük hedefimiz mutluluğunuza ortak olmaktır. Sizler talep edin biz mutluluğunuzu “ KEP ” lendirelim.


Gürtaş Tekstil , OKUL MALZEMELERİ SATICISI olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Ümraniye ilçesinde olan Gürtaş TekstilOKUL MALZEMELERİ SATICISI arandığında Gürtaş Tekstil için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  Telefon numarası: 05525979797 den de ulaşabilirsiniz. ya da  web sitesi https://okultekstili.net, mail info@okultekstili.net adresi, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. İstiklal, Dolmabahçe Cd 7/B, 34762 Ümraniye, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Gürtaş Tekstil hakkında ki iletişim bilgilerine, OKUL MALZEMELERİ SATICISI hakkında ki bilgilere ve varsa Gürtaş Tekstil fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Gürtaş Tekstil konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Gürtaş Tekstil mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Gürtaş Tekstil iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Gürtaş Tekstil sosyal medya hesapları varsa da bulunan OKUL MALZEMELERİ SATICISI için Gürtaş Tekstil sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Gürtaş Tekstil sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Okul Tekstili üretimi adına herşey

Referanslar

Tüm İlköğretim, ortaöğretim ve yüksek öğretim kurumları

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    özel okul