SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / EğitimGörüntülenme Sayısı 761

Orbis Yurtdışı Eğitim

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Orbis Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, kurucularının 20 yıllarını verdikleri yurtdışı eğitim danışmanlığına yükledikleri anlam, bireylerin; hayatlarına dokunmak, heyecanlarını paylaşamak, vizyon kazanmaları, dünya vatandaşı olmaları farklı kültürleri tanımaları, entellektüel birikimlerini arttırmaları, yüksek kalitede eğitime erişebilmeleri olmuştur.

Remziye Tokdemir 21 yıl boyunca, Atlas Yurtdışı Eğitim danışmanlığında 2000 in üzerinde öğrenciye danışmanlık hizmeti verdikten ve çeşitli şube müdürlükleri yaptıktan sonra 2018 yılında emekli olmuş ve 2019 yılında Atlas’ın ortakları ile ve Atlas’ın kurumsal desteğini de yanına alarak Orbis’in kuruluşuna öncülük etmiştir.

Bu insiyatifin sonucu olarak Orbis Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Rahmi Mesud Yılmaz, Remziye Tokdemir ve Esra Altıntaş tarafından 2019 Mayıs ayında ve Atlas’ın desteği ile Kadıköy’de kurulmuş ve 30 yıllık Atlas tecrübesini Orbis’de devam ettirmektedirler.

Kurucularımız;

Firma - [ Orbis Yurtdışı Eğitim ]

Orbis Yurtdışı Eğitim , Bilişim Sektörü / Eğitim olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Orbis Yurtdışı Eğitim , Bilişim Sektörü / Eğitim dir. ilçesinde Bilişim Sektörü / Eğitim arandığında Orbis Yurtdışı Eğitim , Bilişim Sektörü / Eğitim olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Bilişim Sektörü / Eğitim için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Orbis Yurtdışı Eğitim telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Eğitim için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Orbis Yurtdışı Eğitim hakkında ki iletişim bilgilerine, Bilişim Sektörü / Eğitim hakkında ki bilgilere ve varsa Orbis Yurtdışı Eğitim fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Orbis Yurtdışı Eğitim konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Orbis Yurtdışı Eğitim için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Orbis Yurtdışı Eğitim için yol tarifi de alabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Eğitim arayanlar için Bilişim Sektörü / Eğitim nasıl giderim, Bilişim Sektörü / Eğitim nerede, Bilişim Sektörü / Eğitim yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Orbis Yurtdışı Eğitim firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Orbis Yurtdışı Eğitim mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Orbis Yurtdışı Eğitim iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Orbis Yurtdışı Eğitim sosyal medya hesapları varsa da bulunan Bilişim Sektörü / Eğitim için Orbis Yurtdışı Eğitim sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Orbis Yurtdışı Eğitim sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Orbis Yurtdışı Eğitim sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Bilişim Sektörü / Eğitim hakkında bilgi almak için Orbis Yurtdışı Eğitim telefon numarası üzerinden yada Orbis Yurtdışı Eğitim adresinden Bilişim Sektörü / Eğitim konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap