Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Ortes Tesisat | Tesisatçı

Ortes Tesisat firması, Trabzon / Merkez ilçesinde ki Toklu Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı Tepe Sitesi No:404/BA, 61040 Trabzon adresindedir. Trabzon 'da Tesisatçı arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 904623265583
Ortes Tesisat - Merkez Trabzon - Tesisatçı
Kategoriler
Ortes Tesisat

[ Görüntülenme Sayısı 0 ]

Firma Adı:
Ortes Tesisat
Kategori:
Tesisatçı
Telefon:
904623265583
Web Site:
ortestesisat.com
Adres:
Toklu Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı Tepe Sitesi No:404/BA, 61040 Trabzon Merkez, Trabzon
İlçe / İL:
Merkez, Trabzon
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Ortes Tesisat

Ortes Tesisat , Tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Trabzon ilinde Merkez ilçesinde olan Ortes TesisatTesisatçı arandığında Ortes Tesisat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 904623265583 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi ortestesisat.com, yol tarifi adres: Toklu Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı Tepe Sitesi No:404/BA, 61040 Trabzon Merkez, Trabzon ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ortes Tesisat hakkında ki iletişim bilgilerine, Tesisatçı hakkında ki bilgilere ve varsa Ortes Tesisat fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ortes Tesisat konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ortes Tesisat mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ortes Tesisat iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ortes Tesisat sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tesisatçı için Ortes Tesisat sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ortes Tesisat sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)