Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Ortes | İnşaat Ekipmanı Tedarikçisi

Ortes firması, Trabzon / Ortahisar ilçesinde ki Toklu, No:254, Yavuz Selim Blv., 61040 adresindedir. Trabzon 'da İnşaat Ekipmanı Tedarikçisi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 904623217801
Ortes - Ortahisar Trabzon - İnşaat Ekipmanı Tedarikçisi
Kategoriler
ORTES

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
Ortes
Telefon:
904623217801
Web Site:
ortestesisat.com
Adres:
Toklu, No:254, Yavuz Selim Blv., 61040 Ortahisar, Trabzon
İlçe / İL:
Ortahisar, Trabzon
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Ortes

Ortes , İnşaat Ekipmanı Tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Trabzon ilinde Ortahisar ilçesinde olan Ortesİnşaat Ekipmanı Tedarikçisi arandığında Ortes için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 904623217801 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi ortestesisat.com, yol tarifi adres: Toklu, No:254, Yavuz Selim Blv., 61040 Ortahisar, Trabzon ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ortes hakkında ki iletişim bilgilerine, İnşaat Ekipmanı Tedarikçisi hakkında ki bilgilere ve varsa Ortes fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ortes konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ortes mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ortes iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ortes sosyal medya hesapları varsa da bulunan İnşaat Ekipmanı Tedarikçisi için Ortes sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ortes sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)