SEKTÖRLER

Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal TaşlarGörüntülenme Sayısı 29

Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Öz Star Taş Granit şirketimiz Mutfak Tezgahları üreterek 2008 yılında İstanbul’da çalışmalarına başladı.

Granit, Mermer, Çimstone, Belenco, Coante, Porselen, Doğaltaş, Kuvars, Silestone Mutfak Tezgahları gibi markaların her türlü modellerini üretmekteyiz.

Özellikle zamanının çoğunu mutfakta geçiren ev hanımlarının gözdesi olan mutfak tezgahları artık cebinizi yakmayacak. Geçtiğimiz zorlu ekonomik dönemlerde özellikle döviz-kur fiyatlarının dalgalanmaları nedeniyle yükselişe geçen mutfak tezgahı fiyatları konusunda avantaj sağlayan şirketimiz, siz değerli müşterilerimiz için piyasa değerlerinin altında fiyatlandırarak, hizmetimizi kalite standartlarının üstünde devam ettirmektedir.

İthal ve Avrupa standartları seviyesinde ürün kalitemizle her bütçeye uygun mutfak tezgahları; göz dolduran varyantları ile evinizin en dikkat çeken parçası olacaktır. Ücret konusunda emsallerimize göre daha uygun fiyatlandırmaya sahip olduğumuzu sizlerde iletişime geçtiğinizde fark edeceksiniz. Bir ürünün piyasa değerlerine göre uygun olması; akla ilk olarak düşük kaliteli ürünler ve hizmetleri getirmektedir; ancak profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz ile yaptığımız çalışmalarımızın hiçbirinde kalite standartlarımızdan asla ödün vermiyoruz

Firma Hizmet Tecrübesi

Öz Star Taş Granit şirketimiz Mutfak Tezgahları üreterek 2008 yılında İstanbul’da çalışmalarına başladı.

Granit, Mermer, Çimstone, Belenco, Coante, Porselen, Doğaltaş, Kuvars, Silestone Mutfak Tezgahları gibi markaların her türlü modellerini üretmekteyiz.

Firma - [ Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları ]

Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları , Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları , Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar dir. ilçesinde Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar arandığında Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları , Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları telefon numarası: 0(537) 261 1167 den de ulaşabilirsiniz. da Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları hakkında ki iletişim bilgilerine, Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar hakkında ki bilgilere ve varsa Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları için yol tarifi de alabilirsiniz. da Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar arayanlar için Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar nasıl giderim, Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar nerede, Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları sosyal medya hesapları varsa da bulunan Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar için Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar hakkında bilgi almak için Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları telefon numarası üzerinden yada Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları adresinden Maden ve Metal Sektörü / Mermer ve Doğal Taşlar konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap