Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi | Hastane

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi firması, İzmir / Gaziemir ilçesinde ki Dokuz Eylül, 343/1. Sk. No:6, 35410 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902322203900
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi - Gaziemir İzmir - Hastane
Kategoriler
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi
Kategori:
Hastane
Telefon:
902322203900
Web Site:
akutkalpdamar.com
Adres:
Dokuz Eylül, 343/1. Sk. No:6, 35410 Gaziemir, İzmir
İlçe / İL:
Gaziemir, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Özel Akut Kalp Damar Hastanesi

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Gaziemir ilçesinde olan Özel Akut Kalp Damar HastanesiHastane arandığında Özel Akut Kalp Damar Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902322203900 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi akutkalpdamar.com, yol tarifi adres: Dokuz Eylül, 343/1. Sk. No:6, 35410 Gaziemir, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Özel Akut Kalp Damar Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Özel Akut Kalp Damar Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Özel Akut Kalp Damar Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Özel Akut Kalp Damar Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Özel Akut Kalp Damar Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Özel Akut Kalp Damar Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)