Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Özel Ata Sağlık Hastanesi | Özel Hastane

Özel Ata Sağlık Hastanesi firması, İzmir / Bornova ilçesinde ki Kazımdirik, 297. Sk. No:1, 35100 adresindedir. İzmir 'da Özel Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902324595959
Özel Ata Sağlık Hastanesi - Bornova İzmir - Özel Hastane
Kategoriler
Özel Ata Sağlık Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 12 ]

Firma Adı:
Özel Ata Sağlık Hastanesi
Kategori:
Özel Hastane
Telefon:
902324595959
Web Site:
atasaglik.com
Adres:
Kazımdirik, 297. Sk. No:1, 35100 Bornova, İzmir
İlçe / İL:
Bornova, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Özel Ata Sağlık Hastanesi

Özel Ata Sağlık Hastanesi , Özel Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Bornova ilçesinde olan Özel Ata Sağlık HastanesiÖzel Hastane arandığında Özel Ata Sağlık Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902324595959 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi atasaglik.com, yol tarifi adres: Kazımdirik, 297. Sk. No:1, 35100 Bornova, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ata Sağlık Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Özel Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Özel Ata Sağlık Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Özel Ata Sağlık Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ata Sağlık Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Özel Ata Sağlık Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Özel Ata Sağlık Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Özel Hastane için Özel Ata Sağlık Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Özel Ata Sağlık Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)