Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi | Tıp Merkezi

Özel Çankaya Tıp Merkezi firması, İzmir / Konak ilçesinde ki Akdeniz, Gazi Blv. No:56 D:58, 35280 adresindedir. İzmir 'da Tıp Merkezi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902324253131
Özel Çankaya Tıp Merkezi - Konak İzmir - Tıp Merkezi
Kategoriler
Özel Çankaya Tıp Merkezi

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
Özel Çankaya Tıp Merkezi
Kategori:
Tıp Merkezi
Telefon:
902324253131
Web Site:
cankayatip.com
Adres:
Akdeniz, Gazi Blv. No:56 D:58, 35280 Konak, İzmir
İlçe / İL:
Konak, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Özel Çankaya Tıp Merkezi

Özel Çankaya Tıp Merkezi , Tıp Merkezi olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Konak ilçesinde olan Özel Çankaya Tıp MerkeziTıp Merkezi arandığında Özel Çankaya Tıp Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902324253131 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi cankayatip.com, yol tarifi adres: Akdeniz, Gazi Blv. No:56 D:58, 35280 Konak, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, Tıp Merkezi hakkında ki bilgilere ve varsa Özel Çankaya Tıp Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Özel Çankaya Tıp Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Çankaya Tıp Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Özel Çankaya Tıp Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Özel Çankaya Tıp Merkezi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tıp Merkezi için Özel Çankaya Tıp Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Özel Çankaya Tıp Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)