Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Özel Ege Şehir Hastanesi | Hastane

Özel Ege Şehir Hastanesi firması, İzmir / Konak ilçesinde ki Yenişehir, Gaziler Cd No:472, 35180 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902323900390
Özel Ege Şehir Hastanesi - Konak İzmir - Hastane
Kategoriler
Özel Ege Şehir Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 3 ]

Firma Adı:
Özel Ege Şehir Hastanesi
Kategori:
Hastane
Telefon:
902323900390
Adres:
Yenişehir, Gaziler Cd No:472, 35180 Konak, İzmir
İlçe / İL:
Konak, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Özel Ege Şehir Hastanesi

Özel Ege Şehir Hastanesi , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Konak ilçesinde olan Özel Ege Şehir HastanesiHastane arandığında Özel Ege Şehir Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902323900390 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi egesehirhastanesi.com.tr, yol tarifi adres: Yenişehir, Gaziler Cd No:472, 35180 Konak, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ege Şehir Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Özel Ege Şehir Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Özel Ege Şehir Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ege Şehir Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Özel Ege Şehir Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Özel Ege Şehir Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Özel Ege Şehir Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Özel Ege Şehir Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)