Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Özel Gazikent Tıp Merkezi | Hastane

Özel Gazikent Tıp Merkezi firması, İzmir / Gaziemir ilçesinde ki Dokuz Eylül, Ulaştırma Cd. No:5, 35425 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902322524500
Özel Gazikent Tıp Merkezi - Gaziemir İzmir - Hastane
Kategoriler
Özel Gazikent Tıp Merkezi

[ Görüntülenme Sayısı 3 ]

Firma Adı:
Özel Gazikent Tıp Merkezi
Kategori:
Hastane
Telefon:
902322524500
Adres:
Dokuz Eylül, Ulaştırma Cd. No:5, 35425 Gaziemir, İzmir
İlçe / İL:
Gaziemir, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Özel Gazikent Tıp Merkezi

Özel Gazikent Tıp Merkezi , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Gaziemir ilçesinde olan Özel Gazikent Tıp MerkeziHastane arandığında Özel Gazikent Tıp Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902322524500 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi gaziemirtipmerkezi.net, yol tarifi adres: Dokuz Eylül, Ulaştırma Cd. No:5, 35425 Gaziemir, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Gazikent Tıp Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Özel Gazikent Tıp Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Özel Gazikent Tıp Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Gazikent Tıp Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Özel Gazikent Tıp Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Özel Gazikent Tıp Merkezi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Özel Gazikent Tıp Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Özel Gazikent Tıp Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)