image
Reklam
Yer Moda

Özel Ata Sağlık Hastanesi

Özel Ata Sağlık Hastanesi , ÖZEL HASTANE olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Bornova ilçesinde olan Özel Ata Sağlık HastanesiÖZEL HASTANE arandığında Özel Ata Sağlık Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://atasaglik.com, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Kazımdirik, 297. Sk. No:1, 35100 Bornova, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ata Sağlık Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, ÖZEL HASTANE hakkında ki bilgilere ve varsa Özel Ata Sağlık Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Özel Ata Sağlık Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ata Sağlık Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Özel Ata Sağlık Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Özel Ata Sağlık Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan ÖZEL HASTANE için Özel Ata Sağlık Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Özel Ata Sağlık Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur