Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Özyurt Tesisat | Tesisatçı

Özyurt Tesisat firması, İstanbul / Gaziosmanpaşa ilçesinde ki Yeni Mahalle Mahallesi, Cengiz Topel Cd., 34250 adresindedir. İstanbul 'da Tesisatçı arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 905456411018
Özyurt Tesisat - Gaziosmanpaşa İstanbul - Tesisatçı
Kategoriler
Özyurt Tesisat

[ Görüntülenme Sayısı 0 ]

Firma Adı:
Özyurt Tesisat
Kategori:
Tesisatçı
Telefon:
905456411018
Web Site:
ozyurttesisat.com
Adres:
Yeni Mahalle Mahallesi, Cengiz Topel Cd., 34250 Gaziosmanpaşa, İstanbul
İlçe / İL:
Gaziosmanpaşa, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Özyurt Tesisat

Özyurt Tesisat , Tesisatçı olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Gaziosmanpaşa ilçesinde olan Özyurt TesisatTesisatçı arandığında Özyurt Tesisat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 905456411018 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi ozyurttesisat.com, yol tarifi adres: Yeni Mahalle Mahallesi, Cengiz Topel Cd., 34250 Gaziosmanpaşa, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Özyurt Tesisat hakkında ki iletişim bilgilerine, Tesisatçı hakkında ki bilgilere ve varsa Özyurt Tesisat fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Özyurt Tesisat konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Özyurt Tesisat mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Özyurt Tesisat iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Özyurt Tesisat sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tesisatçı için Özyurt Tesisat sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Özyurt Tesisat sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)