SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 1363

Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

1980  yılından bu yana, Türkiye'nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak adına inşaat sektöründe hep güven, gelişim ve başarının temsilcilerinden olduk. Önce kurulduğumuz bölgede daha sonra da büyüyerek tüm yurtta kalkınmanın dinamiklerine destek verdik. Çağı takip eden ülkemizin, dünya geleceğinde söz sahibi olması ve sahip olduğu eşsiz dev potansiyeli, ilham veren kültürel dokusuyla insanlığa yeni bir vizyon katkısı oluşturacak güce ulaşması için kendi işimizde hep yenilenen, ilerleyen bir organizasyon olmak için çalıştık. Ülkenin her yanında 100'ye yakın projeyi hayata geçirdik. Birçok hayatın geleceğine katkıda bulunduk. Son derece nitelikli olan teknik kadrosu gün geçtikçe genişliyor. Güvenilir, devamlı gelişen, başarılara imza atan bir firma olarak Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Bugün yine sektörümüze ivme kazandıran bir güç olmak adına sağlam, dinamik yapımızla çalışıyor, projeler üretip uyguluyoruz.

Hedefimiz Faaliyet gösterdiğimiz alanda yurt içinde ve yurt dışında büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır. Kurumsal Politikamız Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne kazandığımız bilgi birikimi, organizasyon yeteneğini ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanmaktır.  Prensibimiz Konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA ve KALİTELİ şekilde tamamlamaktır. Yönetim Politikamız

PELİT İNŞAAT VE YAPI GRUBUNUN  TEMEL HEDEFİ; yüklendiği işleri uluslararası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak, öngörülen sürede kaliteli, sağlıklı ve karlı bir şekilde gerçekleştirmektir.

PELİT; iş planlarındaki faaliyetlerini, deneyimli kadrosunun katkılarıyla, geniş bilgi birikiminin temeline dayandırmakta ve bu faaliyetleri grup şirketleri ve iştirakleri ile yürütmektedir.

PELİT YÖNETİMİ; başarının ve geleceği teminat altına almanın, çalışanlarının katkısı ile işyeri huzuruna, güvenliğine ve yaptığı işlerin kaliteli olmasına bağlı olduğunun bilincindedir.

PELİT ÇALIŞANLARININ ANA PRENSİBİ; toplam kalite hedefleri doğrultusunda, işlerini doğru ve tam olarak, zamanında yapmaktır. PELİT, hizmet verdiği her kişi ve kurumu, kendi müşterisi kabul eder, bu anlayışla yönetim sistemini oluşturur.

PELİT YÖNETİM SİSTEMİNİN AMACI; yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili tehlikelerin tanımlanması, gerekli risk analizlerinin yapılarak, çevrenin korunması ve toplam kalitenin iyileştirilmesidir.

PELİT ÜST YÖNETİMİ; bu amacı gerçekleştirmek üzere, kalite, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik konularında iyileştirme yapmak üzere, çalışanlarının bilinçlenmesi için eğitim ihtiyaçlarının planlanmasını ve verilmesini, teknolojik gelişmeleri de takip ederek, proje faaliyet alanlarında uygun çalışma ortamına yönelik sistemlerin kurulmasını, insan ve çevre sağlığına uygun kaliteli malzeme ve teçhizat seçiminin sağlanmasını, tasarım ve inşaat faaliyetlerinde, doğal kaynak kullanımının optimum düzeyde tutulması ve geri dönüşümün desteklenmesini, bu politikaların üst yönetim tarafından gözden geçirilmesini, taahhüt etmektedir.

Firma Referanslar

Pelit & Pinteks
M.S.B. Uzunufuk Bozdağ Radar Mevzi
Mutlu İnş. İş Deneyim Belgesi Uzunufuk
Mutlu İnş. Beşiktaş Rumeli Hisarı Mutlu İnş. Beşiktaş Rumeli Hisarı
Mutlu İnş. Beykoz Nişangah Mevki Mutlu İnş. Beykoz Nişangah Mevki
M.S.B. Dalaman Hava Alanı
Gül İstanbul Evleri
Menekşe Apartmanı
Yunus Emre
Villa Twins
Dalaman Hava Alanı
Mutlu Sitesi
Libadiye Cad. Pelit Apt.
Pelit Apt
Nişangah Yıldırım Konakları
Marmaris Deniz Üs. Kom.
Gölcük Do. Kom. Sosyal Tesisleri
Beykoz Deniz Üssü Komutanlığı Beykoz Deniz Üssü Komutanlığı
Çengelköy Villa Apartman Projeleri
Ünalan Konut İnşaatı
ÇENGELKÖY (PELİT) OFİS
Çengelköy Villa 2
Çengelköy Villa Apartman Projeleri
Şerifali Projesi

Firma - [ Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu ]

Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu , Yapı Sektörü / İnşaat dir. ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat arandığında Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu telefon numarası: 02165055053 den de ulaşabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu hakkında ki iletişim bilgilerine, Yapı Sektörü / İnşaat hakkında ki bilgilere ve varsa Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu için yol tarifi de alabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat arayanlar için Yapı Sektörü / İnşaat nasıl giderim, Yapı Sektörü / İnşaat nerede, Yapı Sektörü / İnşaat yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu sosyal medya hesapları varsa da bulunan Yapı Sektörü / İnşaat için Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Yapı Sektörü / İnşaat hakkında bilgi almak için Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu telefon numarası üzerinden yada Pelit İnşaat Ve Yapı Grubu adresinden Yapı Sektörü / İnşaat konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap