SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / Hizmet SektörüGörüntülenme Sayısı 838

Probordro

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Probordro olarak çözüm ortaklığı yapabileceğimiz konularla ilgili sizleri bilgilendirmek istedik. İnsan Kaynakları Yönetim Süreçlerinden Bordrolama öncelikli olmak üzere Personel Seçme Yerleştirme, Eğitim & Kalite yönetim sistemleri ve İnsan Kaynaklarının Tüm Süreçlerinde ( İş Değerleme, İş Analizi, Performans Yönetimi, Organizasyon yapılandırılması, İş Hukuku v.b. ) eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz altında faaliyet gösteriyoruz. İş ortaklarımızın insan kaynakları alanında yürüttükleri tüm süreçlerine destek vererek stratejik çözümler sunuyoruz. Kurumsal firmalarda kendi alanında edindiğimiz deneyimleri sizlerle paylaşmaktan onur duyarız. Amacımız; İK alanında ihtiyacınız olan tüm süreçlerde size destek olurken sizin de İK’nın asıl amacı olan işletmede verimliliği arttırmak ve iş kalitesini yükseltmek noktasında ana faaliyetinize odaklanmanızı sağlamaktır.

Firma Referanslar

Bigdrop
London Cafe(İzmir)
LPS Kauçuk Makina ( Gaziantep )
Doktorfatura.com

Firma - [ Probordro ]

Probordro , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Probordro , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü dir. ilçesinde Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü arandığında Probordro , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Probordro telefon numarası: 5324336654 den de ulaşabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Probordro hakkında ki iletişim bilgilerine, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü hakkında ki bilgilere ve varsa Probordro fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Probordro konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Probordro için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Probordro için yol tarifi de alabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü arayanlar için Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü nasıl giderim, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü nerede, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Probordro firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Probordro mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Probordro iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Probordro sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için Probordro sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Probordro sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Probordro sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü hakkında bilgi almak için Probordro telefon numarası üzerinden yada Probordro adresinden Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap