image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Abanoz Medya

Abanoz Medya, Firmalara pazar liderliği ve rekabet üstünlüğü sağlayacak değer yaratan profesyonel ajans hizmeti çözümleri, konusunda danışmanlık hizmeti vermek, stratejik kurguları geliştirmek, uygulamak amacıyla 1 Nisan 2007 yılında İstanbul Kadıköy'de kurulmuştur. 2009 yılından itibaren ise hizmetlerini Trabzon'da sürdürmeye devam etmektedir. ABANOZ MEDYA, profesyonel ajans hizmetlerini tek çatıda bir araya getirerek projelerin yürütülmesinde doğru zamanlama saptama süratlı üretim yapmanın yanı sıra; müşterilerimizin stratejik ve kurumsal kimlik hedeflerini tespit ederek mümkün olan en doğru yaklaşımı seçer ve bu doğrultuda çözümler üretir.


Abanoz Medya , REKLAM HİZMETLERİ olarak hizmet vermektedir. TRABZON ilinde Trabzon ilçesinde olan Abanoz MedyaREKLAM HİZMETLERİ arandığında Abanoz Medya için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  Telefon numarası: 04623264065 den de ulaşabilirsiniz. ya da  web sitesi https://www.abanozmedya.com/, mail info@abanozmedya.com adresi, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Cumhuriyet Mah. Yavuz Selim Blv. Genel İş Merkezi No:163 Kat:3 Daire:6 Trabzon, TRABZON ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Abanoz Medya hakkında ki iletişim bilgilerine, REKLAM HİZMETLERİ hakkında ki bilgilere ve varsa Abanoz Medya fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Abanoz Medya konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Abanoz Medya mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Abanoz Medya iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Abanoz Medya sosyal medya hesapları varsa da bulunan REKLAM HİZMETLERİ için Abanoz Medya sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Abanoz Medya sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    özel okul