Reyhanlı Kardeşler Oto Döşeme - Deri Direksiyon Kaplama


SEKTÖRLER

Diğer / DiğerGörüntülenme Sayısı 1107

Reyhanlı Kardeşler Oto Döşeme - Deri Direksiyon Kaplama

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Hakkımızda

 

 

REYHANLI KARDEŞLER 1991 yılında Ramazan Reyhanlı ve Yusuf Reyhanlı  Tarafından Ümraniye'de kurulmuştur.  Tecrübe ve yenilik anlayışı çerçevesinde şekillenmiştir. Gelenekçi anlayışından taviz vermeyen  Ramazan Reyhanlı ve Yusuf Reyhanlı, geçmişin göstermiş olduğu hassasiyete bağlı kalarak kalitesinden ve hizmet anlayışından taviz vermeyerek ilk günkü heyecan ile REYHANLI KARDEŞLER’ i Günümüze kadar taşımıştır.

 

REYHANLI KARDEŞLER 1991 yılından itibaren İstanbul genelinde Oto Deri Döşeme , Direksiyon Deri Döşeme hizmetleri sunmaktadır.

 

REYHANLI KARDEŞLER olarak, Oto Döşeme işleri konusunda sektöründe uzun süredir edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizin sonucunda Oto Döşeme sektöründe hizmet kalitesini yükselterek ekonomik, hızlı ve dürüst şekilde kaliteli hizmet vermeyi ve sonuç olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

 

Hedefimiz, Oto Döşeme sektöründeki tüm yenilikleri yaptığımız yapılar ve işler ile müşterilerimize sunmaktır.

 

Misyonumuz

 

Müşteri memnuniyetini artırmak, Teknolojik yenilikleri bünyemize katmak, Kalite Hizmet gereklerini yerine getirmek, Sürekli gelişme ve yeniliklere uyum sağlama, Verimli ve Pratik çalışmalar ile maliyetleri düşürmek.

 

Vizyonumuz;

 

Şirketimizin İstanbul bölgesinde etkinlik ve verimliliğini artırmak.

 

Hizmet Anlayışımız;

 

İş Güvenliğini Ön Planda Tutmak, Kaliteli ve Sorunsuz Hizmet Sunmak, En Verimli Çalışma Tekniklerini Uygulamak, Verilecek Hizmete En Hızlı Erişimi Sağlamak, Taahhütlerini Eksiksiz Olarak Yerine Getirmek, Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmak, Güvenilir Hizmet Anlayışını standart olarak sunmaktır.

 

Kalite Politikamız;

 

Kaliteli hizmeti uygun maliyetle müşterilerimize sunmak, Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak, Müşterilerimizin haklarını korumak ve yapılan işin her aşamasında bilgilendirmek, Fuarları ve yeni teknolojileri yakından takip ederek, yeni teknolojiyi Ulasal pazarın ihtiyaç ve gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak yapılarımıza ve işlerimize entegre etmek.

Firma Referanslar

DİREKSİYON DERİ KAPLAMASI
EMNİYET KEMER TAMİRİ
DERİ KOLTUK DÖŞEMESİ
Topuz & Körük Kaplama
Tavan Kaplama
Koltuk Isıtma
Taban Lastiği ve Taban Halısı Kaplama
Sigara Yanığı ve Delik Tamiri
Cabrio Tente Tamiri
Hakiki Deri Döşeme
Alman Suni Deri Döşeme
Alcantara Döşeme

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap