Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Sada Hastanesi | Özel Hastane

Sada Hastanesi firması, İzmir / Menemen ilçesinde ki Esatpaşa, İzmir-Çanakkale Asfaltı Cd. Üzeri D:No:2 D:1, 35550 adresindedir. İzmir 'da Özel Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902328329900
Sada Hastanesi - Menemen İzmir - Özel Hastane
Kategoriler
Sada Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
Sada Hastanesi
Kategori:
Özel Hastane
Telefon:
902328329900
Web Site:
sadahastanesi.com
Adres:
Esatpaşa, İzmir-Çanakkale Asfaltı Cd. Üzeri D:No:2 D:1, 35550 Menemen, İzmir
İlçe / İL:
Menemen, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Sada Hastanesi

Sada Hastanesi , Özel Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Menemen ilçesinde olan Sada HastanesiÖzel Hastane arandığında Sada Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902328329900 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi sadahastanesi.com, yol tarifi adres: Esatpaşa, İzmir-Çanakkale Asfaltı Cd. Üzeri D:No:2 D:1, 35550 Menemen, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Sada Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Özel Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Sada Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Sada Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Sada Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Sada Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Sada Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Özel Hastane için Sada Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Sada Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)