image
SAĞLIK HİZMETLERİ OFİSİ

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu

( Oy Sayısı: 0 )
Reklam
Martı Halı Yıkama

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu , SAĞLIK HİZMETLERİ OFİSİ olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Güzelbahçe ilçesinde olan T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuSAĞLIK HİZMETLERİ OFİSİ arandığında T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://saglik.gov.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Yalı, 214. Sk. No:18, 35310 Güzelbahçe, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu hakkında ki iletişim bilgilerine, SAĞLIK HİZMETLERİ OFİSİ hakkında ki bilgilere ve varsa T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu sosyal medya hesapları varsa da bulunan SAĞLIK HİZMETLERİ OFİSİ için T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul