Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi | Sağlık Ocağı

S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi firması, İzmir / Konak ilçesinde ki İsmet Kaptan Mh, Sezer Doğan Sokağı No:11, 35210 adresindedir. İzmir 'da Sağlık Ocağı arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902324116000
S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi - Konak İzmir - Sağlık Ocağı
Etiketler
Kategoriler
S.B.Ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Kategori:
Sağlık Ocağı
Telefon:
902324116000
Adres:
İsmet Kaptan Mh, Sezer Doğan Sokağı No:11, 35210 Konak, İzmir
İlçe / İL:
Konak, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi , Sağlık Ocağı olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Konak ilçesinde olan S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma HastanesiSağlık Ocağı arandığında S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902324116000 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi behcetuzch.saglik.gov.tr, yol tarifi adres: İsmet Kaptan Mh, Sezer Doğan Sokağı No:11, 35210 Konak, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Sağlık Ocağı hakkında ki bilgilere ve varsa S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sağlık Ocağı için S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları S.b.ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)