SEKTÖRLER

Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis MakinalarıGörüntülenme Sayısı 468

Segma Para Sayma Makinaları Limited

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Segma Para Sayma Makinaları Limited ,  1988 yılından itibaren (25.Yıl) Para Sayma Makinaları ithalat ve Satışı ile Sektörde Lider olarak yerini almış uzman kuruluştur. 1992 yılından itibaren ürün gamına evrak imha makinalarını da dahil ederek sektörde Liderliğini sağlamlaştırmıştır. SLOGANIMIZ  "A" KALİTE ÜRÜN UCUZ FİYAT,ARACISIZ HİZMET "ÖNEMLİ!!  İthalat Kanunu da gereği stoğumuzda ürünlerimizin 10 senelik yedek parçaları mevcuttur. 07/24 Satış&Servis  Mobil Tel:0(532) 2112854- 0(541) 3632856 Online Sorular İçin Skype Adresimiz: segmatr@hotmail.com

Firma Hizmet Tecrübesi

İhracat Teslim Şekilleri: FOB

Firma Sektör: Ofis ve Okul Malzemeleri / Ofis Ekipmanları / Diğer Büro Makineleri

Konuşulan Diller: İngilizce

Ana Ürünler: para sayma makinası - sahte para kontrol cihazı - bozuk para sayma makinası

Firma - [ Segma Para Sayma Makinaları Limited ]

Segma Para Sayma Makinaları Limited , Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Segma Para Sayma Makinaları Limited , Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları dir. ilçesinde Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları arandığında Segma Para Sayma Makinaları Limited , Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Segma Para Sayma Makinaları Limited telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Segma Para Sayma Makinaları Limited hakkında ki iletişim bilgilerine, Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları hakkında ki bilgilere ve varsa Segma Para Sayma Makinaları Limited fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Segma Para Sayma Makinaları Limited konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Segma Para Sayma Makinaları Limited için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Segma Para Sayma Makinaları Limited için yol tarifi de alabilirsiniz. da Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları arayanlar için Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları nasıl giderim, Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları nerede, Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Segma Para Sayma Makinaları Limited firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Segma Para Sayma Makinaları Limited mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Segma Para Sayma Makinaları Limited iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Segma Para Sayma Makinaları Limited sosyal medya hesapları varsa da bulunan Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları için Segma Para Sayma Makinaları Limited sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Segma Para Sayma Makinaları Limited sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Segma Para Sayma Makinaları Limited sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları hakkında bilgi almak için Segma Para Sayma Makinaları Limited telefon numarası üzerinden yada Segma Para Sayma Makinaları Limited adresinden Büro ve Kırtasiye Malzemeleri / Ofis Makinaları konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap