SEKTÖRLER

Reklam Hizmetleri / Reklam HizmetleriGörüntülenme Sayısı 872

Seven Medya

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Seven Medya resmi olarak 2003 yılında ticari hayatına başlamıştır. Başta Denizli olmak üzere, tüm Türkiye genelinde faaliyetlerini kurulduğu ilk günden itibaren sürdürmektedir. Kuruluşumuzun gerçek odak noktası olarak Doğru zaman, yer ve iş modeli ile sahip olduğumuz tüm birikimi doğru şekillendirerek Türk Girişimcilik ekosisteminin en büyük başarılarından biri olma şansını yakalamak olarak özetlersek şunu söyleyebiliriz: “Biz İcatlar Çıkartan Mükemmel Bir Takımız”… Evet çünkü bunu bütün bir ekip çalışması içinde profesyonel hatlar ile yönetmekteyiz.

Bünyesinde konusunda Uzman “Metin Yazarları, Seo Uzmanları, Görsel Efekt Uzmanları, Sosyal Medya Uzmanları, Net Work Marketing Uzmanları, E-Ticaret Uzmanları, Art Direktörleri” barındıran Seven Medya; sektörel ve profesyonel çözümler sunmak, yeni iş ortaklıkları oluşturmak ve tüm yaratıcılığını kullanarak Mikro Bileşenlerden Makro Sonuçlar çıkarmak için sinerji yaratan profesyonel bir “Atölye”dir.

Ülke çapında ve Uluslar arası arenada büyük bir yazılım firması olmanın yolunun; etkin, verimli ve çok çalışmaktan geçtiğinin farkında olan Seven Medya; “Sektörel” iş birlikleri ile %100 memnuniyet odaklı, özgün ve güvenilir proje yönetimi, tasarım ve teknoloji uygulamalarıyla, tüm paydaşlarına maksimum çözümler üreten ve kar getiren sonuçlara daha hızlı ulaşması için çaba sarf etmektedir.

Firma Hizmet Tecrübesi

Seven Medya; gelişen teknolojinin nefesini soluyan ve müşterilerine, paydaşlarına ve/veya iş ortaklarına sürekli yenilikçi çözümler sunan “İnovatif” bir kuruluştur. Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitleniz olan müşterilerinizi etkilemektir. “Sizi zaten etkileyeceğiz…”

Seven Medya olarak ihtiyacınız olan her bir grafik ve/veya görsel efekt parçasının ve kodlama çalışmalarının kurumsal imajınızı ne kadar güçlü kılabileceğini de biliyor olmamızdan dolayı sizinle uzun yıllar aynı paralel yolda “Partner Ship” olarak birlikte yol alacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizimle olduğunuz müddetçe İnovasyona, Ar-Ge’ye, Yaratıcı Aktivitelere hazır olmanızı şimdiden tavsiye ediyoruz.

Seven Medya olarak; sizler için yapabileceklerimizin “Hayalleriniz İle Sınırlı” olduğunu unutmamanız…

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ:

İlk öncelikle Firmanızı masaya yatırmakla Atölyemizde işe başlıyoruz. Hangi sektörde, bulunduğu konum, marka değeriniz, hedef kitleyi markanız ile nasıl bütünleştirebileceğimiz, yerel ve uluslar arası satış ağı ve/veya bölgeleri, hedefleri, potansiyel ulaşılamamış hedef kitleler, rakip firmalar, rakip firmaların pazar payındaki yerleri, sosyal medyadaki yeriniz ve nasıl kullandığınız, mobil platformda var olma süreçleriniz; bütün bunlar en ince ayrıntısına kadar uzman ekibimiz tarafından değerlendirilerek sizler için İnovatif ve perspektifi geniş çözüm yöntemlerimizi içeren bir fizibilite dosyası hazırlıyoruz.

Firma Referanslar

seven
medya
seo

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap