SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / Güvenlik SistemleriGörüntülenme Sayısı 1214

Silivri Alarm

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Evinize,iş yerinize  alarm sistemi taktırmak GE Security ile artık çok kolay! 

Kablosuz alarm sistemi, hareket dedektörü (PIR), kapı pencere kontakları (MK), Duman, gaz, ve su baskını gibi dedektörler alarm paneline kablo ihtiyacı duymadan bağlantısı yapılabilir.  

Kablosuz sistem avantajları başında kablo kopması çürümesi gibi sistemi pasif duruma düşürecek tehlikeler ortadan kalkmış olur.

ve hiçbir kazı, altyapı ve kırma işlemleri gerekmeden sistem rahatlık la kurulabilir 

 

Özеlliklе gеlişеn tеknolojiyi en yakından takip etmesiyle  çözümler konusunda ilklere imza atan General Elektronik kablosuz cihazlar içеrisin'dе kullanılan batarya ömürleri normalde 2yıl iken   8 yıl'a kadar kullanmayı başarmış ve 10 yıl ürün garantisi ile çalışan seçkin firmalar ile iş ortaklığı yapmaktadır . 

 

Ve bu sistemler General Elektronik tarafından ev veya iş yerinize, bir günde tüm sistem uzman ekip tarafından monte edilip. testleri tamamlanmış olur.    akşama rahat ve güvende uyumanızı sağlar

 

Endüstriyel alanlarda mesafe konusunda ise 2000 Mt. mesafeyi aşan kablosuz çözümlerimiz ile  kapalı  ve açık alan çözümlerimiz de mevcuttur. Örneğin bir üretim sağası, Depolama alanı , site çevresi , açık besi çiftliği , Fabrika çevresi ,

ekin alanı ve benzeri bir çok alan çalışmalarımız mevcuttur.

 

Alarm sistemlerimizin sizlere en önemli faydası size ve mallarınıza zarar gelmesini Önlemek  ve  kötü niyetli kişilerin yakalanmasına yardımcı olmaktır. Alarm Sistemi Artık Gerekli bir Savunma sistemidir.

Firma Referanslar

silivri
silivri alarm

Firma - [ Silivri Alarm ]

Silivri Alarm , Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Silivri Alarm , Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri dir. ilçesinde Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri arandığında Silivri Alarm , Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Silivri Alarm telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Silivri Alarm hakkında ki iletişim bilgilerine, Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri hakkında ki bilgilere ve varsa Silivri Alarm fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Silivri Alarm konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Silivri Alarm için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Silivri Alarm için yol tarifi de alabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri arayanlar için Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri nasıl giderim, Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri nerede, Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Silivri Alarm firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Silivri Alarm mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Silivri Alarm iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Silivri Alarm sosyal medya hesapları varsa da bulunan Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri için Silivri Alarm sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Silivri Alarm sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Silivri Alarm sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri hakkında bilgi almak için Silivri Alarm telefon numarası üzerinden yada Silivri Alarm adresinden Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap