SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / Güvenlik SistemleriGörüntülenme Sayısı 1141

Silivri Alarm

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Evinize,iş yerinize  alarm sistemi taktırmak GE Security ile artık çok kolay! 

Kablosuz alarm sistemi, hareket dedektörü (PIR), kapı pencere kontakları (MK), Duman, gaz, ve su baskını gibi dedektörler alarm paneline kablo ihtiyacı duymadan bağlantısı yapılabilir.  

Kablosuz sistem avantajları başında kablo kopması çürümesi gibi sistemi pasif duruma düşürecek tehlikeler ortadan kalkmış olur.

ve hiçbir kazı, altyapı ve kırma işlemleri gerekmeden sistem rahatlık la kurulabilir 

 

Özеlliklе gеlişеn tеknolojiyi en yakından takip etmesiyle  çözümler konusunda ilklere imza atan General Elektronik kablosuz cihazlar içеrisin'dе kullanılan batarya ömürleri normalde 2yıl iken   8 yıl'a kadar kullanmayı başarmış ve 10 yıl ürün garantisi ile çalışan seçkin firmalar ile iş ortaklığı yapmaktadır . 

 

Ve bu sistemler General Elektronik tarafından ev veya iş yerinize, bir günde tüm sistem uzman ekip tarafından monte edilip. testleri tamamlanmış olur.    akşama rahat ve güvende uyumanızı sağlar

 

Endüstriyel alanlarda mesafe konusunda ise 2000 Mt. mesafeyi aşan kablosuz çözümlerimiz ile  kapalı  ve açık alan çözümlerimiz de mevcuttur. Örneğin bir üretim sağası, Depolama alanı , site çevresi , açık besi çiftliği , Fabrika çevresi ,

ekin alanı ve benzeri bir çok alan çalışmalarımız mevcuttur.

 

Alarm sistemlerimizin sizlere en önemli faydası size ve mallarınıza zarar gelmesini Önlemek  ve  kötü niyetli kişilerin yakalanmasına yardımcı olmaktır. Alarm Sistemi Artık Gerekli bir Savunma sistemidir.

Firma Referanslar

silivri
silivri alarm

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap