Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Sinebu | Sinema salonu

Sinebu firması, İstanbul / Sarıyer ilçesinde ki Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs, 34470 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902123594890
Sinebu - Sarıyer İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
SineBU

[ Görüntülenme Sayısı 4 ]

Firma Adı:
Sinebu
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
902123594890
Web Site:
sinebu.boun.edu.tr
Adres:
Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs, 34470 Sarıyer, İstanbul
İlçe / İL:
Sarıyer, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Sinebu

Sinebu , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Sarıyer ilçesinde olan SinebuSinema salonu arandığında Sinebu için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902123594890 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi sinebu.boun.edu.tr, yol tarifi adres: Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs, 34470 Sarıyer, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Sinebu hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Sinebu fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Sinebu konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Sinebu mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Sinebu iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Sinebu sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Sinebu sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Sinebu sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)