image
Reklam
Anadolu Müzik Aletleri

Artur Işık Açıkhava Sineması

Artur Işık Açıkhava Sineması , SİNEMA SALONU olarak hizmet vermektedir. BALIKESİR ilinde Gömeç ilçesinde olan Artur Işık Açıkhava SinemasıSİNEMA SALONU arandığında Artur Işık Açıkhava Sineması için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Kemalpaşa, 10715 Gömeç, BALIKESİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Artur Işık Açıkhava Sineması hakkında ki iletişim bilgilerine, SİNEMA SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Artur Işık Açıkhava Sineması fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Artur Işık Açıkhava Sineması konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Artur Işık Açıkhava Sineması mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Artur Işık Açıkhava Sineması iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Artur Işık Açıkhava Sineması sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİNEMA SALONU için Artur Işık Açıkhava Sineması sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Artur Işık Açıkhava Sineması sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul