image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Cinema Pink

Cinema Pink , SİNEMA SALONU olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Şişli ilçesinde olan Cinema PinkSİNEMA SALONU arandığında Cinema Pink için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://cinemapink.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Esentepe, Büyükdere Cd. No:171, 34330 Şişli, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinema Pink hakkında ki iletişim bilgilerine, SİNEMA SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Cinema Pink fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinema Pink konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinema Pink mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinema Pink iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinema Pink sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİNEMA SALONU için Cinema Pink sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinema Pink sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul