image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Cinematica

Cinematica , SİNEMA SALONU olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Ataşehir ilçesinde olan CinematicaSİNEMA SALONU arandığında Cinematica için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://cinematica.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv., 34758 Ataşehir, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinematica hakkında ki iletişim bilgilerine, SİNEMA SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Cinematica fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinematica konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinematica mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinematica iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinematica sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİNEMA SALONU için Cinematica sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinematica sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul