image
Reklam
Ümraniye Sanat Kursu

Cinemaximum Brandium

Cinemaximum Brandium , SİNEMA SALONU olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Ataşehir ilçesinde olan Cinemaximum BrandiumSİNEMA SALONU arandığında Cinemaximum Brandium için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://cinemaximum.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Küçükbakkalköy Mh., Dudullu Caddesi, Brandium AVM, D:25/27, 34750 Ataşehir, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Brandium hakkında ki iletişim bilgilerine, SİNEMA SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemaximum Brandium fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Brandium konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Brandium mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemaximum Brandium iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Brandium sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİNEMA SALONU için Cinemaximum Brandium sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemaximum Brandium sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul