image
Reklam
Eco Decor

Cinemaximum Emaar Square Mall

Cinemaximum Emaar Square Mall , SİNEMA SALONU olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Üsküdar ilçesinde olan Cinemaximum Emaar Square MallSİNEMA SALONU arandığında Cinemaximum Emaar Square Mall için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://cinemaximum.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Ünalan, Ayazma Cd. No:78, 34700 Üsküdar, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Emaar Square Mall hakkında ki iletişim bilgilerine, SİNEMA SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemaximum Emaar Square Mall fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Emaar Square Mall konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Emaar Square Mall mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemaximum Emaar Square Mall iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Emaar Square Mall sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİNEMA SALONU için Cinemaximum Emaar Square Mall sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemaximum Emaar Square Mall sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul