image
Reklam
Ümraniye Sanat Kursu

Cinemaximum İsfanbul

Cinemaximum İsfanbul , SİNEMA SALONU olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Eyüpsultan ilçesinde olan Cinemaximum İsfanbulSİNEMA SALONU arandığında Cinemaximum İsfanbul için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://cinemaximum.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Girne Cad.Yeşilpinar Mah.Vialand Avm, 34065 Eyüpsultan, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum İsfanbul hakkında ki iletişim bilgilerine, SİNEMA SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemaximum İsfanbul fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum İsfanbul konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum İsfanbul mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemaximum İsfanbul iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum İsfanbul sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİNEMA SALONU için Cinemaximum İsfanbul sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemaximum İsfanbul sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul