image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Cinemaximum Meydan Avm

Cinemaximum Meydan Avm , SİNEMA SALONU olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Ümraniye ilçesinde olan Cinemaximum Meydan AvmSİNEMA SALONU arandığında Cinemaximum Meydan Avm için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://cinemaximum.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Fatih Sultan Mehmet, Balkan Cd. No:64, 34770 Ümraniye, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Meydan Avm hakkında ki iletişim bilgilerine, SİNEMA SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemaximum Meydan Avm fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Meydan Avm konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Meydan Avm mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemaximum Meydan Avm iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Meydan Avm sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİNEMA SALONU için Cinemaximum Meydan Avm sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemaximum Meydan Avm sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur