image
Reklam
Yer Moda

Cinemaximum

Cinemaximum , SİNEMA SALONU olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Maltepe ilçesinde olan CinemaximumSİNEMA SALONU arandığında Cinemaximum için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://cinemaximum.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Aydınevler, Siteler Yolu No:28, 34854 Maltepe, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum hakkında ki iletişim bilgilerine, SİNEMA SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemaximum fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemaximum iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİNEMA SALONU için Cinemaximum sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemaximum sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul