image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Sinebu

Sinebu , SİNEMA SALONU olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Sarıyer ilçesinde olan SinebuSİNEMA SALONU arandığında Sinebu için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://sinebu.boun.edu.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs, 34470 Sarıyer, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Sinebu hakkında ki iletişim bilgilerine, SİNEMA SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Sinebu fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Sinebu konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Sinebu mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Sinebu iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Sinebu sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİNEMA SALONU için Sinebu sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Sinebu sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul