image
Reklam
Ümraniye Sanat Kursu

Yıldız Cep Sineması

Yıldız Cep Sineması , SİNEMA SALONU olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Beşiktaş ilçesinde olan Yıldız Cep SinemasıSİNEMA SALONU arandığında Yıldız Cep Sineması için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://yildizsinema.com, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Yıldız, YTÜ No:8, 34349 Beşiktaş, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Yıldız Cep Sineması hakkında ki iletişim bilgilerine, SİNEMA SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Yıldız Cep Sineması fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Yıldız Cep Sineması konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Yıldız Cep Sineması mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Yıldız Cep Sineması iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Yıldız Cep Sineması sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİNEMA SALONU için Yıldız Cep Sineması sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Yıldız Cep Sineması sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul