Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Sinematek/sinema Evi | Kültür Merkezi

Sinematek/sinema Evi firması, İstanbul / Kadıköy ilçesinde ki Osmanağa mah, Hasırcı Sk. No:16, 34714 adresindedir. İstanbul 'da Kültür Merkezi arayanlar için en iyi adrestesiniz.
Sinematek/sinema Evi - Kadıköy İstanbul - Kültür Merkezi
Kategoriler
Sinematek/Sinema Evi

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
Sinematek/sinema Evi
Kategori:
Kültür Merkezi
Adres:
Osmanağa mah, Hasırcı Sk. No:16, 34714 Kadıköy, İstanbul
İlçe / İL:
Kadıköy, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Sinematek/sinema Evi

Sinematek/sinema Evi , Kültür Merkezi olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Kadıköy ilçesinde olan Sinematek/sinema EviKültür Merkezi arandığında Sinematek/sinema Evi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da web sitesi sinematek.kadikoy.bel.tr, yol tarifi adres: Osmanağa mah, Hasırcı Sk. No:16, 34714 Kadıköy, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Sinematek/sinema Evi hakkında ki iletişim bilgilerine, Kültür Merkezi hakkında ki bilgilere ve varsa Sinematek/sinema Evi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Sinematek/sinema Evi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Sinematek/sinema Evi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Sinematek/sinema Evi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Sinematek/sinema Evi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Kültür Merkezi için Sinematek/sinema Evi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Sinematek/sinema Evi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)