SEKTÖRLER

Turizm / Oto KiralamaGörüntülenme Sayısı 304

Sky Line Car

 • Telefon
  0(216) 821 2334
 • Mail
  info@skylinecarturkey.com
 • Adres
  Bostancı Mah. Bağdat Cad. 540/8 Kadıköy Şube 1: İstanbul Havalimanı - Arnavutköy Şube 2: Sabiha Gökçen Havalimanı - Pendik İstanbul /
 • İlçe, İl
  Kadıköy , İstanbul
Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Skyline Car Turkey, 20 yılı aşkın bir süredir araç kiralama sektöründe faaliyet göstermektedir.  Araç parkurumuzda, 100 ye yakın farklı model ve markalarda, ekonomik ve lüks araç mevcuttur. Web sitemiz üzerinden, araçlarımızın bazılarını online inceleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Havalimanı Teslim Araç Kiralama Hizmeti

Yerli ve yabancı misafirlerimiz için, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Adana Havalimanı, Konya Havalimanı gibi Türkiye'nin bilinen birçok havalimanında, havalimanı teslim araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Yurtdışından ülkemize gelecek misafirlerimiz ve Türkiye'de şehirler arası seyahat yapacak misafirlerimiz, havalimanı teslim araç kiralama hizmetimizden yararlanabilir.  Havalimanı Teslim Araç Kiralama hizmetinden yararlanmak için, yolculuğunuz öncesi bizi arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Belirttiğiniz gün ve saaatte ilgili havalimanında sizi arkadaşlarımız karşılayacak ve aracınızı size teslim edecektir. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, lütfen Müşteri Temsilcilerimizi arayarak detaylı bilgi alınız.

Kısa Dönem ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti

Skyline Car Turkey olarak, günlük araç kiralama hizmeti, haftalık ve aylık araç kiralama hizmeti sunduğumuz gibi, kurumsal firmalarımız için uzun dönem araç kiralama ve filo kiralama hizmeti de sunuyoruz. Bu konuda detaylı bilgi almak için, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap