Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Söke Devlet Hastanesi | Devlet Hastanesi

Söke Devlet Hastanesi firması, Aydın / Söke ilçesinde ki Konak, Faik Kocagöz Cd. No:16, 09200 adresindedir. Aydın 'da Devlet Hastanesi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902565182361
Söke Devlet Hastanesi - Söke Aydın - Devlet Hastanesi
Kategoriler
Söke Devlet Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
Söke Devlet Hastanesi
Kategori:
Devlet Hastanesi
Telefon:
902565182361
Adres:
Konak, Faik Kocagöz Cd. No:16, 09200 Söke, Aydın
İlçe / İL:
Söke, Aydın
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Söke Devlet Hastanesi

Söke Devlet Hastanesi , Devlet Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Aydın ilinde Söke ilçesinde olan Söke Devlet HastanesiDevlet Hastanesi arandığında Söke Devlet Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902565182361 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi sokedh.saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Konak, Faik Kocagöz Cd. No:16, 09200 Söke, Aydın ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Söke Devlet Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Devlet Hastanesi hakkında ki bilgilere ve varsa Söke Devlet Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Söke Devlet Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Söke Devlet Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Söke Devlet Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Söke Devlet Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Devlet Hastanesi için Söke Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Söke Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)