SEKTÖRLER

Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve HayvancılıkGörüntülenme Sayısı 769

Soyulmuş Patates Ve Soğan

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

HAKAN GIDA TARIM ÜRÜNLERİ yemek üretimi yapan işletmelerin ihtiyacı olan patates ve soğanları işleyerek (kabuğunun soyulması, ihtiyaç duyulan ölçü ve şekillerde kesilmesi, yıkanması ve kalibre edilerek paketlenmesi) tencereye girmeye hazır hale getirmekte ve sektörün önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır.

İstanbul / Sultanbeyli’nde 2016 yılında faaliyetine başlayan  ‘’ SOYULMUŞ PATATES VE SOĞAN’ markası ile işlemekte olduğu ürünlerin tamamını taze olarak sevk etmektedir.

Günlük sipariş ve günlük sevkiyat ile zamanında üretim (JUST IN TIME) mantığı ile hizmet vermekte olan HAKAN GIDA TARIM ÜRÜNLERİ yıllık 150.000 ton sebze işleme kapasitesi ile yemek firmaları, yemek üretimini kendi yapan işletmeler, Oteller, Lokanta ve Cafe’lere hizmet vermektedir.

Firma - [ Soyulmuş Patates Ve Soğan ]

Soyulmuş Patates Ve Soğan , Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Soyulmuş Patates Ve Soğan , Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık dir. ilçesinde Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık arandığında Soyulmuş Patates Ve Soğan , Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Soyulmuş Patates Ve Soğan telefon numarası: 05307624357 den de ulaşabilirsiniz. da Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Soyulmuş Patates Ve Soğan hakkında ki iletişim bilgilerine, Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık hakkında ki bilgilere ve varsa Soyulmuş Patates Ve Soğan fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Soyulmuş Patates Ve Soğan konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Soyulmuş Patates Ve Soğan için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Soyulmuş Patates Ve Soğan için yol tarifi de alabilirsiniz. da Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık arayanlar için Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık nasıl giderim, Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık nerede, Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Soyulmuş Patates Ve Soğan firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Soyulmuş Patates Ve Soğan mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Soyulmuş Patates Ve Soğan iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Soyulmuş Patates Ve Soğan sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık için Soyulmuş Patates Ve Soğan sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Soyulmuş Patates Ve Soğan sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Soyulmuş Patates Ve Soğan sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık hakkında bilgi almak için Soyulmuş Patates Ve Soğan telefon numarası üzerinden yada Soyulmuş Patates Ve Soğan adresinden Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap