Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Süleyman Taştekin Semt Polikliniği | Hastane

Süleyman Taştekin Semt Polikliniği firması, İzmir / Konak ilçesinde ki Selçuk, Eşrefpaşa Cd. No:270, 35240 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902322618585
Süleyman Taştekin Semt Polikliniği - Konak İzmir - Hastane
Kategoriler
Süleyman Taştekin Semt Polikliniği

[ Görüntülenme Sayısı 2 ]

Firma Adı:
Süleyman Taştekin Semt Polikliniği
Kategori:
Hastane
Telefon:
902322618585
Adres:
Selçuk, Eşrefpaşa Cd. No:270, 35240 Konak, İzmir
İlçe / İL:
Konak, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Süleyman Taştekin Semt Polikliniği

Süleyman Taştekin Semt Polikliniği , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Konak ilçesinde olan Süleyman Taştekin Semt PolikliniğiHastane arandığında Süleyman Taştekin Semt Polikliniği için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902322618585 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Selçuk, Eşrefpaşa Cd. No:270, 35240 Konak, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Süleyman Taştekin Semt Polikliniği hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Süleyman Taştekin Semt Polikliniği fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Süleyman Taştekin Semt Polikliniği konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Süleyman Taştekin Semt Polikliniği mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Süleyman Taştekin Semt Polikliniği iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Süleyman Taştekin Semt Polikliniği sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Süleyman Taştekin Semt Polikliniği sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Süleyman Taştekin Semt Polikliniği sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)