SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / EğitimGörüntülenme Sayısı 734

Taksim Sanat Merkezi

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Sen De Yapabilirsin!

2005 yılında hizmete giren Taksim sanat, ilkeli eğitim anlayışı ve uzman eğitmen kadrosu ile kalitesinden ödün vermeden müzik kursu (Batı müziği kursu, Türk müziği kursu),resim kursu, tiyatro kursu, güzel sanatlara hazırlık kursu, konservatuara hazırlık kursu ile sanatseverlere hizmet sunmaktadır

Tarih ve sanat kokan yeni binasına sizleri davet ederek “Sen de yapabilirsin” diyor ve nedenlerini şöyle sıralıyoruz:

Tarihi Köşk

Yılların sanatsal izlerini taşiyan yeni binamız, 700 metrekare bir alana sahiptir. En küçük dersliği 20 metrekare olan bu tarihi köşkte Sanat eğitimi almak sizlere tarifsiz duygular ve tatlar verecektir.

Fiyat Politikası

Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması.

Sözleşme,senet ve kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmaması.

Kaliteli Eğitim Kadrosu

Konservatuar mezunu ,konusunda uzman eğitmenlerin kadroda yer alması.

Müzik Aletleri Satın Alma, Bakım Ve Kullanım

Öğretim görevlilerimizin görüşleri alınarak bir çok müzik aletini bünyemizde barındırarak öğrencilerin yanlış alet alımlarını asgari seviyelere indirilmesi. Bir çok endtrümanın tamiratı kurumumuzda ücretsiz olarak yapılması. Bünyemizde bulunan bir çok müzik aleti sayesinde öğrencilerin enstrüman taşımak zorunda olmaması.

Samimiyet

Kısacası ticari kaygıların dar boğazında sıkışmadan aile ortamı içersinde öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte büyük bir aile oluşturduk.

Yenilikçi düşünce tarzımızla sektöre bir çok yenilik kattık.bu uygulamaların son örneği olan online eğitim Türkiye'de ilk defa hizmete girmiştir.katkılarından dolayı tüm Taksim sanat dostlarına şükranlarımızı sunarız.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap