SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / EğitimGörüntülenme Sayısı 691

Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Sen De Yapabilirsin!

2005 yılında hizmete giren Taksim sanat, ilkeli eğitim anlayışı ve uzman eğitmen kadrosu ile kalitesinden ödün vermeden müzik kursu, batı müziği kursu, türk müziği kursu ,resim kursu,güzel sanatlara hazırlık kursu, konservatuara hazırlık kursu, tiyatro kursu ile sanatseverlere hizmet sunmaktadır. Tarih ve sanat kokan yeni binasına sizleri davet ederek “Sen de yapabilirsin” diyor ve nedenlerini şöyle sıralıyoruz:

Tarihi Köşk

Yılların sanatsal izlerini taşiyan yeni binamız, 700 metrekare bir alana sahiptir. En küçük dersliği 20 metrekare olan bu tarihi köşkte Sanat eğitimi almak sizlere tarifsiz duygular ve tatlar verecektir.

Fiyat Politikası

Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması.

Sözleşme,senet ve kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmaması.

Kaliteli Eğitim Kadrosu

Konservatuar mezunu ,konusunda uzman eğitmenlerin kadroda yer alması.

Müzik Aletleri Satın Alma, Bakım Ve Kullanım

Öğretim görevlilerimizin görüşleri alınarak bir çok müzik aletini bünyemizde barındırarak öğrencilerin yanlış alet alımlarını asgari seviyelere indirilmesi. Bir çok endtrümanın tamiratı kurumumuzda ücretsiz olarak yapılması. Bünyemizde bulunan bir çok müzik aleti sayesinde öğrencilerin enstrüman taşımak zorunda olmaması.

Samimiyet

Kısacası ticari kaygıların dar boğazında sıkışmadan aile ortamı içersinde öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte büyük bir aile oluşturduk.

Yenilikçi düşünce tarzımızla sektöre bir çok yenilik kattık.bu uygulamaların son örneği olan online eğitim türkiye'de ilk defa hizmete girmiştir.katkılarından dolayı tüm Taksim sanat dostlarına şükranlarımızı sunarız.

Firma Hizmet Tecrübesi

Taksim Sanat Merkezimizde eğitimlerimiz konusunda uzman hocalarımızla, bire bir yapılmaktadır. Ders günü ve saatlerini hocalarımızla öğrenciler, uygunluk dahilinde karşılıklı belirleyebilmektedir. 

Firma - [ Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu ]

Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu , Bilişim Sektörü / Eğitim olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu , Bilişim Sektörü / Eğitim dir. ilçesinde Bilişim Sektörü / Eğitim arandığında Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu , Bilişim Sektörü / Eğitim olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Bilişim Sektörü / Eğitim için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu telefon numarası: 02122510714 den de ulaşabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Eğitim için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu hakkında ki iletişim bilgilerine, Bilişim Sektörü / Eğitim hakkında ki bilgilere ve varsa Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu için yol tarifi de alabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Eğitim arayanlar için Bilişim Sektörü / Eğitim nasıl giderim, Bilişim Sektörü / Eğitim nerede, Bilişim Sektörü / Eğitim yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu sosyal medya hesapları varsa da bulunan Bilişim Sektörü / Eğitim için Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Bilişim Sektörü / Eğitim hakkında bilgi almak için Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu telefon numarası üzerinden yada Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik Ve Resim Kursu adresinden Bilişim Sektörü / Eğitim konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap