image
Reklam
Yer Moda

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi , TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Konak ilçesinde olan İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa HastanesiTAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE arandığında İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://izmir.bel.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Yenişehir, Gaziler Cd No:315, 35170 Konak, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE hakkında ki bilgilere ve varsa İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE için İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul