image
Reklam
Yer Moda

T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet Hastanesi

T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet Hastanesi , TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE olarak hizmet vermektedir. AYDIN ilinde Kuşadası ilçesinde olan T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet HastanesiTAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE arandığında T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://kusadasidh.saglik.gov.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Türkmen mah., Hülya Koçyiğit Bulv. Bayraklı Dede Mevkii, 09400 Kuşadası, AYDIN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE hakkında ki bilgilere ve varsa T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE için T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları T.c. Sağlık Bakanlığı Kuşadası Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul