SEKTÖRLER

Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık



Görüntülenme Sayısı 1073

Tarımlar Tarım & Hayvancılık Doğal Keçi Sütü Ve Süt Ürünleri

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

OĞAL BİR LEZZET DAN DAHA İLERİDE OLMANIN GURURUNU YAŞAMAKTAYIZ.

2011 yılında 35 adet saanen keçisiyle başlamış olduğumuz çıftlik projemizi her yıl büyüterek 2015 yılında İPARD projesi yaparak daha profosyonel bir işletme haline geldik.

Tesisimizi Torosların ortası olarak bilinen Ermenek in Kazancı beldesi çatalbadem köyün de kurduk Şirketimizin ana amacı Tarım ve Hayvancılık sektöründe faaliyetlerde bulunmaktır.

Tarımsal alanda yürüttüğümüz inovatif projelerin yakın zamanda meyvelerini toplayacağını düşünmekteyiz.

Hayvancılık alanında ise 6685 m2’lik alandaki moderm tesisimizde 360 adet damızlık saanen süt keçisi bulunmaktadır.Hayvan başı günlük olarak 2,5 kg süt verimi bulunan keçilerimizde yılda 270 gün bu verimi almaktayız.hayvanlarımızın beslenmesini ise yaylalarımıza doğal olarak ekmiş olduğumuz otlarla doğal olarak beslemekteyiz.

Keçilerimizden elde ettiğimiz sütü ise günlük olarak işleyerek hiçbir katkı maddesi kullanmadan tamamen doğal olarak TULUM Peyniri yapmaktayız özel keçi tulumlarında 120 gün soğuk hava deposunda bekleterek olgunlaşmasını sağlıyoruz ve İnsanlara lezzet ve sağlığı aynı anda sunmanın gururu içindeyiz.

Diğer doğal yumurta,süt ve süt ürünlerini de önümüzdeki günlerde en iyi şekilde sizlere ulaştıracağız. Ayrıca çiftliğimizden damızlık keçi satışımızda devam etmektedir.

Bizler Tarımlar Ailesi olarak Sütün tüm faydalarını sizlere ulaştırarak`,sağlıklı yaşamınıza Katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

Çünkü sütün doğa harikası bir gıda olduğunu biliyoruz…

Firma Hizmet Tecrübesi

İyi Yaşam !

İyi ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmenin önemi tartışılmaz. Doğru gıdalara, günlük beslenme alışkanlıklarımızda yer vererek yaşam kalitemizi yükseltmek elimizde.

Doğduğumuz andan bu yana vücudumuz için oldukça gerekli bir besin olan süt; yüksek protein, kalsiyum, fosfor içeriğiyle kemik mineral yoğunluğunun artması, kan basıncının azaltılması, vücut ağırlığı kontrolü gibi birçok faydaya sahiptir. 0-12 yaş grubu çocuklar için ise sağlıklı büyüme ve gelişmenin en önemli besin kaynaklarından biridir.

Tarımlar ailesi olarak biz de sütün tüm faydalarını sizlere ulaştırarak; sağlık, mutluluk ve geleceğinize katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

Çünkü sütün doğa harikası bir besin olduğunu biliyoruz.

 

Farkımız !

• Kendimize ait olan tesisimizde üretilen doğal sütü sunuyoruz.  • Keçilerimizi katkı maddelerinden uzak, tamamen doğal besinlerle besliyoruz.  • Besin değeri oldukça yüksek, piyasaya göre daha doğal, daha sağlıklı, protein ve kalsiyum oranı yüksek süt üretiyoruz.  • Doğal olarak lezzetli süt üretiyoruz.  • Elde edilen sütleri bekletmeden günlük olarak işleme alıyor ve sizlere taptaze süt ürünleri sunuyoruz.

 

Hayvancılık!

Toplumun sağlıklı beslenme gereksinimini kendine vizyon edinmiş firmamızda kalite ve profesyonelliğe verdiğimiz önemi, başarımızın garantisi olarak görüyoruz. Doğaya ve doğal dengeye önem veriyor, hayvanlarımızın bakımını üstün standartlarda yapıyoruz. Hayvanların en temiz ve en doğal şekilde beslenmesine özen gösteriyoruz. Bunun sonucunda da insan sağlığına maksimum fayda sağlayacak üstün lezzetli süt elde ediyoruz. Kısacası kolay olanı değil, doğru olanı yapıyoruz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap