Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez | Tıp Merkezi

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez firması, İzmir / Buca ilçesinde ki Fırat, 288/3. Sk. 287/9, 35380 adresindedir. İzmir 'da Tıp Merkezi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902322756466
T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez - Buca İzmir - Tıp Merkezi
Kategoriler
T.C. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez

[ Görüntülenme Sayısı 7 ]

Firma Adı:
T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez
Kategori:
Tıp Merkezi
Telefon:
902322756466
Adres:
Fırat, 288/3. Sk. 287/9, 35380 Buca, İzmir
İlçe / İL:
Buca, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez , Tıp Merkezi olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Buca ilçesinde olan T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı MerkezTıp Merkezi arandığında T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902322756466 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Fırat, 288/3. Sk. 287/9, 35380 Buca, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez hakkında ki iletişim bilgilerine, Tıp Merkezi hakkında ki bilgilere ve varsa T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tıp Merkezi için T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)