Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi | Tam Teşekküllü Hastane

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi firması, İzmir / Buca ilçesinde ki Kozağaç, Özmen Cd. No:147, 35390 adresindedir. İzmir 'da Tam Teşekküllü Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902324525252
T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi - Buca İzmir - Tam Teşekküllü Hastane
Etiketler
Kategoriler
T.C. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Telefon:
902324525252
Adres:
Kozağaç, Özmen Cd. No:147, 35390 Buca, İzmir
İlçe / İL:
Buca, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi , Tam Teşekküllü Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Buca ilçesinde olan T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma HastanesiTam Teşekküllü Hastane arandığında T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902324525252 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi bucadh.saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Kozağaç, Özmen Cd. No:147, 35390 Buca, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Tam Teşekküllü Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tam Teşekküllü Hastane için T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları T.c. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)