Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi | Sağlık Merkezi

T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi firması, İzmir / Güzelbahçe ilçesinde ki Yalı, 214. Sk. No:18, 35310 adresindedir. İzmir 'da Sağlık Merkezi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 903125851000
T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi - Güzelbahçe İzmir - Sağlık Merkezi
Etiketler
Kategoriler
T.C. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi
Kategori:
Sağlık Merkezi
Telefon:
903125851000
Web Site:
saglik.gov.tr
Adres:
Yalı, 214. Sk. No:18, 35310 Güzelbahçe, İzmir
İlçe / İL:
Güzelbahçe, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi

T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi , Sağlık Merkezi olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Güzelbahçe ilçesinde olan T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı MerkeziSağlık Merkezi arandığında T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 903125851000 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Yalı, 214. Sk. No:18, 35310 Güzelbahçe, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, Sağlık Merkezi hakkında ki bilgilere ve varsa T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sağlık Merkezi için T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları T.c. Sağlık Bakanlığı Güzelbahçe 2 Nolu Derya Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)